Predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin naredio je vojnoj komandi da stavi snage za nuklearno odvraćanje u stanje visoke pripravnosti "nakon agresivnih izjava zemalja NATO-a”.
Zapadne zemlje ne samo da preduzimaju neprijateljske ekonomske akcije protiv naše zemlje, već i lideri glavnih zemalja NATO-a daju agresivne izjave o našoj zemlji kazao je Putin.
Zato dajem naredbu da se ruske snage za odvraćanje prebace na poseban režim borbene gotovosti rekao je Putin.
Naređenje, koje je objavila ruska agencija, doneto je na sastanku Putina, ministra odbrane Sergeja Šojgua i načelnika Generalštaba Oružanih snaga Rusije Valerija Gerasimova.
Putin je upozorio strane zemlje da se ne mešaju u njegovu tekuću invaziju na Ukrajinu, rekavši da bi to moglo da dovede do posledica koje nikada nisu videli.
Prvi reket sveta Novak Đoković letom iz Dubaija posle 12 sati stigao je u Beograd.opširnije
Federalni sud Australije je odlučio da najboljem teniseru sveta oduzme vizu i deportuje. Novak Djoković ostaje bez šanse …opširnije
Đoković je večeras doživeo u Njujorku svoj najteži poraz na Gren Slem turniru. On je u finalu US Opena izgubio sa 3:0 …opširnije
Prvi reket sveta Novak Đoković plasirao se u finale US opena!opširnije
Trenutno nema komentara za ovu vest.